Home / Perabet Para Yatırma Ve Çekme

Perabet Para Yatırma Ve Çekme

Antillephone denetimleri ile hizmet veren Perabet legal siteler arasında gösterilir. Güvenilir mi sorgulayanlar önce yasal izinlere ve ödemelere göz atabilir. Bunun için Perabet para yatırma ve çekme seçenekleri de giriş sayfasında yerini almıştır.

Perabet Havale İle Para Yatırma

Çoğu bahis sitesi gibi Havale ödemelerine öncelik verilmiştir. Yatırım işlemleri adına öncelikle banka kaynaklı olanları seçmekte özgürsünüz. Bunun için öne çıkan yöntemler ve limitleri şöyle:
⦁ CepBank için 20, farklı olarak sadece Zirat Bankası adına 50 TL alt limit paylaşılır.
⦁ Otomatik Güvenlik Havale yatırımları için de minimum 100 TL tutara yer verilmiştir.
Aynı zamanda Envoy Hızlı Havale için minimum 100 TL limite uyulması gerekiyor. Bununla birlikte 50 TL ve üstünde banka / kredi kartı yatırımlarına da başvurulabilir. Her birinden alt limitlere uygun olacak şekilde depozit sağlamanız istenir.

Perabet Sanal Para Yatırma Yöntemleri

Bankalardan ödeme yapmak istemeyenler bunun yerine sanal yöntemleri ele alabilir. Şahsi bilgilerini paylaşmak istemeyenlerin tercihi bu yönde oluyor. Sonuç olarak:
-Yöntemler: Cashixir, Ecopayz ve Neropay gibi öne çıkan sanal yöntemlerin hemen hemen hepsi de mevcut. Aynı zamanda E-para bozdur ya da Papara yöntemlerinden de yatırım işlemlerine geçilebilir.
-Limitler: Astropay için 10 USD limite göre sanal kart almalı ve ödemelere geçmelisiniz. Neropay için 5, Ecopayz adına da 10 Euro şeklinde alt limitlere karar verilmiştir. 50 TL Papara ile 20 TL Cashixir yatırımları da arkasından gelir. Son olarak e-Para Bozdur ödemeleri için minimum 50 TL tutarına karar verilmiştir.

Perabet Para Çekme Yöntemleri

Çekim işlemleri için Havale, Envoy Hızlı Havale ve Kredi Kartı seçeneklerine başvurulabilir. Aynı zamanda Papara, Neropay ve Ecopayz yöntemlerinden de çekim taleplerinizi iletmekte özgürsünüz.
Her bir yönteme dair minimum limit 100 TL olarak belirlenmiştir. En fazla ise 50.000 TL limite uyulması halinde kazançlarınızı çekmeniz mümkün olacaktır. Perabet para yatırma ve çekme işlemlerini sadece limitlere uygun olmanız halinde gerçekleştirir. Üstelik haftanın 7 günü 24 saat yatırımlara ve de çekime başvurmanız sağlanır.