Home / Perabet Üyelik

Perabet Üyelik

Pronet Gaming altyapısına sahip olan Perabet hoş geldin bonuslarını duyuruyor. Yeni hesap açanlar faydalanabiliyor ve siteye bu şekilde adım atabiliyor. Perabet üyelik üzerine aktarılacak olan bonuslar şöyle:
⦁ Minimum 100 TL olan ilk ödemeye %100 oranından hoş geldin bonusu verilir.
⦁ Bonus yanında %100 olarak freespin dahi aktarılır.
Görüldüğü üzere hem sporlar hem de oyunlar adına ayrı promosyonlara yer verilmiştir. Değerlendirmek adına üyelik işlemlerini tamamlamanız ve şartlarına uymanız gerekir. Sadece şartlara göre hesap açan ve ödemelere geçenler hoş geldin fırsatlarından faydalanarak harekete geçebilir.

Perabet Üyelik Bilgileri Nelerdir?

Hesap ve kişisel bilgiler olarak iki ayrı adıma yer verilmiştir. Kayıt formunu açanlar öncelikli bu bilgileri girerek adımları tamamlamalıdır. ‘Üye ol’ tercihiniz ile açılacak olan adımlar şöyle:
-Hesap: Kullanıcı adınızı ve isminizi bu alana girmelisiniz. Hatta varsa ‘ikinci ad’ tercihinde de bulunabilirsiniz. Arkasından soyadı, e-posta adresi ve telefon numarası gelecektir. Tüm bu hesap bilgilerini tamamlayanlar ikinci adıma geçebilir.
-Kişisel: İkinci adıma şifrenizi belirlemeli ve cinsiyet seçmelisiniz. Devamında ise para birimi, doğum günü, ülke ve adres bilgileri gelir. Her birinin eksiksiz olarak şekilde girilmesi istenir. Nitekim eksik alanlardan kaynaklı kayıt işlemleri tamamlanmaz. Aynı zamanda zorunlu olan tüm bilgilerin girilmesi halinde hesabınızı açabilirsiniz.

Perabet Üyelik Onaylamaları

Üyelik formunun üçüncü adımın ‘bilgileri onayla’ seçeneği yerini almıştır. Kayıt işlemleri sırasında girilen bilgilerin teyidi talep edilir. Doğru kişisel bilgileri girip girmediğinizi hızlı bir şekilde kontrol etmeniz ve onaylamanız gerekir. Bu onaylama ile kural ve şartlara geçilebilir.
Tüm şartlar, koşullar ve politikalar üyelik formundan açıkça belirtilir. Her birine onay verilmesi halinde formun tamamlanması mümkün olacaktır. Ancak bu şekilde aktivasyona geçilebilir. Öyle ki hesabın aktif hale gelmesi bu işlemler üzerine esas alınır.
Aktivasyona dair belge talebinde bulunmaz. Sadece kayıt esnasında girilen mail adresinizi açmanız gerekir. Nitekim adres üzerinden aktivasyon linkini gönderen sitelerden bir tanesidir. Sonuç olarak bu link üzerine tıklayanlar hesaplarını açar. Anlaşmalı yöntemlerden limitlere uygun olacak şekilde ödeme yapar ve hoş geldin fırsatlarını kapar.